Nasza Kadra /

Dobieramy ludzi z pasją, aby nasze dzieci mogły rowijać się na wszelkie sposoby.

FAQ/Często zadawane pytania.

Często zadawane pytania, oraz nasze porady dotyczące wyjazdów znajdą Państwo w zakładce: Informacja dla Rodzica.

Cel naszych obozów

to nie tylko wypoczynek, ale także rozwój. W trakcie wyjazdów młodzież ma wiele zajęć z różnych dziedzin takich jak np.: akrobatyka, tańce, teatr, śpiew, sztuki walki, multimedia. Staramy się aby dzieci poprzez zabawę miały możliwość rozwoju i poznania wiedzy, jakiej nie daje szkoła. Dzieci uczą się u nas nie tylko umiejętności twardych. Przykładamy wiele starań aby w wesoły i przyjazny sposób przekazywać dzieciom umiejętności miekkie takie jak: komunikatywność, kreatywność, umiejętność pracy w zespole, czy zarządzanie czasem. Jesteśmy pewni że dzięki temu dzieci lepiej poradzą sobie w życiu, co daje nam wielką satysfakcję.

Nasza kadra

to osoby nie tylko wykwalifikowane ale także z pasją i radością życia, co przekłada się na rozwój sportowo-intelektualny młodych ludzi. Widok uśmiechniętych twarzy naszych dzieci daje nam poczucie, że robimy dobrą robotę ;). Jeżeli czujesz, że chciałbyś dołączyć do naszej oMegowej ekipy i zostać wychowawcą/instruktorem napisz. Cały czas powiększamy skład naszej kadry i czekamy na ludzi pełnych pozytywnej energii lubiących pracę z dziećmi.

Nasze ośrodki

Ośrodki, do których jeździmy muszą spełniać nasze wymagania pod względem infrastruktury i warunków bytowych. Mamy do dyspozycji wiele sal treningowych, sale taneczne z lustrami oraz duże tereny zewnętrzne, z boiskami do piłki nożnej, siatkówki. Kolejnym, bardzo ważnym dla nas aspektem jest bezpieczeństwo. Staramy się wybierać takie miejsca, które zachęcają nie tylko atrakcyjnym otoczeniem, ale także bezpieczeństwem naszych obozowiczów.

Oceń nas

Twoje dziecko było z nami na obozie? Oceń nas w Google. Będziemy wdzięczni za każdy komentarz. Oceń.

oMega Squad!

Wioletta Siewiera

Zbyt zapracowana by napisać coś o sobie.

Małgorzata Rybczyńska

Od najmłodszych lat trenowała akrobatykę sportową. Absolwentka Państwowego Studium Cyrkowego w Julinku, gdzie otrzymała dyplom o specjalności akrobata. Przez 15 lat pracowała na arenach największych cyrków w kraju oraz poza nim. Obecnie od ponad 10 lat jest trenerem akrobatyki w szkole Podstawowej w Kiełczowie i CDT Kuźnia na wroclawskich Bielanach. Gosi hobby to dom rodzinny, ogród i zwierzęta oraz podróże, które łączy z pracą.

Klaudia Rybczyńska

Specjalista do spraw marketingu. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku wychowanie fizyczne. Instruktorka tańca, tenisa ziemnego oraz odnowy biologicznej. Swoją przygodę taneczną zaczęła 10 lat temu w zespole taneczno-wokalnym "Zgraja". Ma na swoim koncie wiele sukcesów indywidualnych i grupowych. Wielokrotnie stawała na podium na najważniejszych zawodach w Polsce głównie w formacjach tanecznych Disco Dance i Show Dance. Aktualnie swoją pasją stara się zarazić najmłodszych przekazując im swoją pozytywną energię.

Co mówią o nas.

Obozy Omega to zawsze były udane wyjazdy, spędzone w przyjaznej atmosferze. Tutaj zawsze robisz to, co lubisz, możesz grać w piłkę, tańczyć czy uprawiać gimnastykę. Raz nawet mieliśmy zajęcia z samoobrony, było to ciekawe doświadczenie, bo nikt z nas nigdy nie brał udziału w podobnych ćwiczeniach. Zawsze mieliśmy świetny kontakt z opiekunami, którzy starali się wysłuchać naszych próśb czy sugestii odnośnie zagospodarowania czasu wolnego, dzięki czemu nikt się nie nudził. Obozy to świetna okazja do poznania nowych przyjaciół, z większość tych znajomości przetrwała do dzisiaj. Wyjeżdżając z Omegą na pewno nie zmarnujesz czasu, a wręcz przeciwnie będziesz się świetnie bawił i nie będziesz chciał wracać do domu. Patryk

Panią Wiolę znam od najmłodszych lat, była moim nauczycielem w szkole podstawowej. Już wtedy widziałam ile energii wkłada w wychowanie dzieci. Współpracując z Panią Wiolettą wiem, że robimy coś dobrego a nasze obozy pomagają w rozwoju dzici i młodzieży.
Klaudia Hałaczkiewicz

Jesli chodzi o obozy Omega, to zawsze będę je pozytywnie wspominał! Wszystko mi się w nich podobało, nie ma momentu, który mógłby mi popsuć wspomnienia. Atmosfera na wyjazdach jest pozytywna i energiczna, przez co nigdy nie było tam nudno. Wycieczki, czas organizowany przez opiekunów oraz odpoczynki zawsze przynosiły jakieś pozytywne wspomnienia, do których nieraz wracam w dzisiejszych dniach. Osobiście gorąco polecam obozy Omega, na pewno na długo zapadnie w Państwa dzieci głowach!
Kacper

Moje wrażenie na temat obozu - super. Zawsze jak wracam, to jestem zadowolona. I nie mogę się doczekać następnego obozu!
Adrianna